HAKKIMIZDA

SAFRAN ÖZKAR TÜFEK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Safran Özkar 1959 yılında kurulmuş, 1997 yılında ihracat payındaki ve büyüme oranlarındaki artışın bir sonucu olarak Limited Şirket ünvanını almış, bu gün itibariyle av tüfeği ve yan sanayi üretiminin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiren nadir kuruluşlardan biridir.

Çift namlulu av tüfeği ile başlayan üretim serüvenimiz, 1994 yılında yarı otomatik ve pompalı av tüfeğine geçmiştir.

Yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesinin ışığında yaratıcılığı ticari ustalıkla birleştiren Safran Özkar, inovatif yatırımlarına devam ederek hedefini daima yüksek tutmaktadır.

Teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek gelişmeleri işine entegre eden her biri kendi alanında uzman çalışanları ile Safran Özkar yaptığı başarılı ihracatlar ile markasını tüm Dünya’ya tanıtmaktadır.

Zengin bir mirastan güç alarak birbirinden eşsiz Safran ürünleri bu gün sadece Türkiye’de değil Rusya, Ukrayna, Yunanistan, Fransa, Malta, Amerika, Lübnan, Avrupa ve Ortadoğu Ülkeleri gibi birçok ülkede takipçileri ile buluşmaktadır.

Eşsiz bir tasarım ile yenilikçi bir yaklaşımın ürünü olan kaliteli ve güvenilir SAFRAN markasıyla tanışmak için lütfen bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşın.

Tıpkı kendi alanımızdaki tüm ihtiyaçları tek elden karşılanan binlerce memnun müşterimize yaptığımız gibi sizlere de beklentilerinizin ötesinde ürünler sunmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Akdeniz Sanayi Sitesi 5005 Sok. No:19 Antalya / Türkiye

SAFRAN ÖZKAR Tüfek Sanayi Tekstil İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2013 Safran Silah / Tasarım AJANSWEB